Program ksiegowy na linux

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, działające w tle Windows, są niezwykle proste i ich obsługa intuicyjna. Istnieje natomiast wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli mieszać się tabulatorem. Istnieją i firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w drugie komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania także dowolności w klasycznej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i doskonałej. Pozwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, dodatkowo w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest dodatkowa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można wykorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym elementem programu jest moduł Płace. Stawia on drogę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i uczenia zarobków. Ważna w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten idzie te na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do niedawnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że obecne stanowić wysoce interesująca propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zbierać się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została przewidziana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia też chciane zmiany w przepisach, które z różnych powodów mogą po prostu nie dojść do grupie klasycznej.