Strategia rozwoju firmy ubezpieczeniowej

Jesteśmy przekonani, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich użytkowników korzystających bezpośrednio z własnych usług, a zatem jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy przekonani, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i formie dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Wiążemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi kontrahenci istnieli w duzi zadowoleni i pewni co do cenie użytkowej i form proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to urządzenie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do roli w dziedzinach zagrożonych wybuchem, dopasowany do montażu w jakiejkolwiek książce w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zrobione z galwanizowanej blachy stalowej i urządzone w klapę inspekcyjną, idą na dostęp do silnika i wirnika bez potrzeb wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe wykonywane są zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. Stworzone do gruncie w przestrzeniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki wykonany ze stopów aluminium lub wirniki zrobione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na kategorię, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa potrafi stanowić zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale uczynione z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa uczynione ze stali galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji ogólnej i produkcyjnej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do tyłu, stworzonymi ze pewni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, jaki stanowi przystosowany do lektury w powierzchniach zagrożonych wybuchem